Loading...

Pasākumi

Our work is an conversation between our brain and soul

Multimediāla izstāde "Latvijas iedvesmas stāsts"


 

Multimediāla izstāde veltīta vienai no lielākajām Latvijas vērtībām, tās dabai, tika projicēta īpaši veidotā 45 metru garā tunelī.

Daba kā elements tika izvēlēts, lai akcentētu ne tikai vienu no Latvijas lielākajām vērtībām, bet arī dabas sasaisti ar cilvēku un tā gara darbiem, uzsverot, ka cilvēks un daba ir divas nesaraujamas sastāvdaļas. Cilvēks nevar kontrolēt dabu, bet var pastāvēt un dzīvot līdzās, iedvesmoties no tās mūžībai.

Izstādes displejs sastāvēja no celiņa, kas tika pārklāts ar reālā laikā atveidotu (dzīvu, kustīgu) floru un Latvijas dabas ainavām. Ceriņi, ķiršu ziedi, rapšu lauki, krāsainu ziedlapu kaskādes saulgriežu pievakarē, kas pamazām pazūd, lai atbrīvotu vietu jauniem ziedu pumpuriem, jaunām sezonām. Šāda forma ļāva ne tikai saglabāt cikliskumu, atspoguļojot dabas mainību un katras sezonas pievilcīgumu, bet arī savstarpēji savijot kustības, skaņas, gaismas, animācijas efektus un mūsdienu digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas, izstāde ļāva attīstīt katra pasākuma dalībnieka iztēli un ieslēgt līdzpārdzīvošanas, emocionālos sensorus.