Loading...

Pasākumi

Our work is an conversation between our brain and soul

ABB 20 gadu jubilejas pasākums Zelta - 20


Klients:ABB

Cilvēku skaits:200

Lai stiprinātu saikni starp uzņēmumu un tā klientiem, par godu uzņēmuma divdesmit gadei tika rīkota konference, kā arī svinīgais vakara pasākums. Tika izstrādāts scenārijs, pasākuma režija, mākslinieciskā programma, kā arī unikāls muzikālais materiāls, kurš pirmatskaņojumu piedzīvoja pasākuma ietvaros. Vienlaikus tika nodrošināta visa pasākuma vizualizācija. Īpaši šim notikumam par godu tika radītas dekorācijas.

Pasākuma izstrādes laikā tika radīta īpaša labdarības akcija, kurā ikviens pasākuma viesis tika aicināts ziedot līdzekļus labdarības mērķiem.

Tā kā pasākumā īpašu lomu spēlēja mūzika, projekta ietvaros tika izdota īpaša mūzikas izlase, kurā tika apkopotas 20 pasaulē izcilākās dziesmas, kuras tika radītas 20 gados. Mūzikas disks kalpoja, gan kā pasākuma ielūgums, gan unikāla dāvana viesiem. Vienlaikus albūmam klāt tika pievienota īpaša fotogrāmata, kurā modeļu lomā iejutās uzņēmuma darbinieki, kopā radot unikālu albūma vizualizāciju, kā arī team building projektu.

Rezultātā tika radīts unikāls projekts, 700 cilvēkiem no vairāk kā 15 pasaules valstīm, kuru uzņēmums atzina par labāko līdz šim redzēto pasākumu.