Loading...

Projekti

We do it with passion or not at all

Labdarības pasākums Bērnu dzīvei un nākotnei

Mērķis

Rast līdzekļus bērnu vitālo funkciju monitoru iegādei, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību jautājuma problemātikai, radot sociālas izmaiņas sabiedrībā.

Ideja

Tā kā Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai akūti trūka pacientu novērošanas monitori, kuri veic pacientu dzīvības funkciju raksturojošo parametru mērījumus un, situācija bija tik katastrofāla, ka uz 11.nodaļām nebija pat neviena aparāta, tika radīts projekts „Bērnu dzīvei un nākotnei”.

Projekta ietvaros tika sarīkota labdarības izsole, kurā tika izstādīti 16 Latvijā populāru cilvēku, no dažādām jomām, darbi, priekšmeti, lietas, kurus pēc vairāk solīšanas principa varēja iegādāties ikviens pasākuma viesis.

Paralēli izsolei tika runāts ar vairākiem uzņēmumiem, kuri varētu ziedot Bērnu dzīvības novērošanas aparātu iegādei. Lai panāktu lielāku publikas iesaisti un problemātikas aktualizēšanu publiskajā telpā, tika radīta 7 video klipu sērija. Tajos, vairāki populāri cilvēki Latvijā aicina iesaistīties projektā un nepalikt vienaldzīgiem ziedojot Bērnu dzīvības novērošanas aparātu iegādei.

Vienlaikus tika veidots intensīvs darbs mediju attiecību jomā, lai ikviens medijs justu savu personīgo atbildību un kļūtu par kampaņas ruporu.

Rezultāts

Projekta rezultātā tika savākti nepieciešamie līdzekļi divu Bērnu dzīvības novērošanas aparātu iegādei.