Loading...

Projekti

We do it with passion or not at all

Konferences "Finanšu instrumenti inovācijai un uzņēmējdarbībai 2015" kultūras pasākums „Latvijas vērtības gadalaiku griežos”


Klients:Attīstības finanšu institūcija

Ideja

Eiropas Prezidentūras ietvaros, trīs dienu garumā norisinājās starptautiska konference „Finanšu instrumenti inovācijai un uzņēmējdarbībai 2015”, kuras ietvaros tika rīkots viens no vērienīgākajiem šī gada kultūras pasākumiem „Latvijas vērtības gadalaiku griežos”. Pasākuma ideja balstījās uz faktu, ka Latvija, lai arī ir maza nācija, tai ir milzums lietu, cilvēku, vietu un objektu ar kuriem tā lepojas un, kas ir padarījis Latvijas vārdu tik mīlētu un atpazīstamu ārpus Latvijas robežām.

Pasākuma ietvaros viesi tika iepazīstināti ar Latvijas vērtībām, sniedzot īsu ieskatu tajā ar ko mēs lepojamies, neatkarīgi vai tās būtu kultūras un mākslas personības vai arī gastronomiskie labumi. Vienlaikus šīs vērtības tika prezentētas cauri četriem Latvijas gadalaikiem. Šādā veidā ļaujot iepazīt Latviju un tajā mītošo tautu gada griezumā, gadalaiku griežos, dodoties īsā ceļojumā pa Latviju.

Pasākumam tika pilnībā izstrādāta un realizēta ideja, scenārijs, radīts trīs stundu unikāls video materiāls, kurš tika projicēts uz sienām, radītas dekorācijas un interjers, mākslinieciskā programma u.c. Pasākums ieguva augstu atzinību no pasūtītāja un Eiropas Savienības dalībnieku puses.