Loading...

Projekti

We do it with passion or not at all

Gada Balva dizainā 2015 apbalvošanas ceremonija


Klients:Latvijas Dizaineru Savienība

Lai izceltu aizvadītā gada labākos Latvijas dizaineru sasniegumus, kā arī, lai apzinātu un popularizētu kvalitatīvākos dizaina projektu risinājumus un to autorus, tika rīkota apbalvošanas ceremonija “Gada balva dizainā”. Apbalvošanas ceremonijas laikā tika sumināti labākie dizaineri, scenogrāfi, mākslinieki, kuri iesnieguši savus darbu sekojošās kategorijās: Interjera dizains, Vides dizains, Rūpnieciskais dizains, Modes un tekstila dizains, Grafiskais dizains, Foto dizains, kā arī tematiskais konkurss “Lai ripo”.

Šī gada konkursā, kurš notika paralēli izstādei “Design Isle 2015”, tika iesniegts rekordliels darbu skaits. Paralēli pasākumam tika nodrošināta video translācija un dažādi video materiāli, kā arī izdots unikāls katalogs, kurā tika apvienoti visi iesniegtie konkursam darbi visās kategorijās, ar vizualizāciju un aprakstu par darbu un tā autoru.
Klātesošie un žūrijas pārstāvji, Luka aģentūras rīkoto ceremoniju atzina par vislabāko, līdz šim rīkoto “Gada balva dizainā” apbalvošanas pasākumu.